T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Yalova İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Yalova İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

BAĞIMLILIK İLE MÜCADELE İL KOORDİNASYON KURULU VE TEKNİK ÇALIŞMA KURULLARI TOPLANTISI YAPILDI.

Güncelleme Tarihi: 21/12/2018

Vali Yardımcımız İrfan DEMİRÖZ Başkanlığı’nda Termal Tesisleri Toplantı Salonunda bağımlılıkla mücadele kapsamında yürütülen faaliyet ve çalışmaları değerlendirmek üzere 2018 yılı Aralık ayı “Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu ve Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grupları Toplantısı” tüm kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Halim Ömer KAŞIKCI’nın açılış konuşmasını yapmasının ardından, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Naci Türker Yimşek tarafından “Uyuşturucu ile mücadelede arza yönelik gerçekleştirilen çalışmalar”, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selim KARAHAN tarafından “Uyuşturucuyla mücadelede talebe yönelik gerçekleştirilen koruyucu önleyici çalışmalar” sunumları gerçekleştirildi.
Toplantı sonrasında bir önceki kurulda alınan kararların uygulanabilirliği ve bundan sonraki dönemde yapılacak çalışmaların planlanması konularında kurul üyelerince karşılıklı fikir alışverişi ile ilimizde bağımlılığın her boyutuyla etkin mücadelenin yapılacağı hususunda fikir birliği beyanında bulunulmuştur.